امداد خودرو چیست

امداد خودرو چیست ؟ ، امداد خودرو به خدماتی گفته می شود که در راه های کشور به صاحبان اتومبیل ها و رانندگان داده می شود.

حتما برایتان اتفاق افتاده است که در جاده ای در حال حرکت باشید و به صورت ناگهانی خودروی شما خاموش شود یا مشکلی برایش پیش بیاید که قادر به ادامه سفر خود نباشید. در این شرایط نیاز دارید که خودرو را به اولین مکانیکی نزدیک خود منتقل کنید تا مشکلش رفع شود . ولی در بسیاری از موارد اولین مکانیکی ممکن است کیلومترها از شما دور باشد و شما قادر به منتقل کردن خودرو نباشید. در این صورت می توانید از خدمات امداد خودرو استفاده کنید و خودروی خود را در همان مسیر تعمیر کرده و به سفر خود ادامه دهید. خدمات امداد خودرو مزیت های بسیار زیادی برای مردم دارد و در صورت وجود هرگونه مشکلی در مسیر و راه ها می توانید با آسودگی خاطر منتظر رسیدن امداد خودرو و ارائه خدمات امداد خودرو بمانید.

 

خدمات امداد خودرو


یکی از برترین خدماتی که شرکت های خودرویی ارائه می دهند خدمات طلایی است. این خدمات برای برخی از خودرو های تولید شده ارائه می گردند. برای بهره مندی از این خدمات کارت طلایی به مشتریان عرضه می شود تا به کمک آن از خدمات کامل و رایگان امداد خودرو بهره مند شوند. همه افراد انتظار دارند که با پرداخت چند ده میلیون تومان پول تا مدرت زیادی بدون دردسر از وسیله نقلیه خود استفاده کنند اما متاسفانه بسیاری از خودرو سواران با مشکلات خراب شدن خودروهای صفر کلیومترشان مواجه می شوند. متاسفانه برخی از افراد کیفیت برخی خودرو های داخلی ناراضی هستند به همین سبب برای پیشگیری از این مشکلات و رفع مشکلات خودرو و بسیاری از موارد دیگر خدمات کارت طلایی را برای مشتریان عنوان کردند. این خدمات با احتساب مبلغی از مشتریان در بازه زمانی مختلف تمدید می شوند و به صورت یک کارت طلایی در اختیار آنان قرار می گیرد. از مهمرین خدمات کارت طلایی امداد خودرو می توان به جبران خسارت ناشی از حوادث مختلف، سرقت های خودر، سرویس های امدادی، حمل خودرو در محل در تمامی شهرها و نقاط مختلف کشور، مشاوره های تلفنی یا به عبارتی راه اندازی های تلفنی، ارائه کلیه سرویس های نگهداری و یا حتی تعویض خودرو اشاره کرد.

 

مزیت استفاده از کفی خودرو بر


استفاده از خودرو بر امن ترین روش برای حمل خودروهای مختلف بوده که امکان آسیب رسیدن به خودرو را به صفر می رساند. استفاده از کامیون های مجهز به کفی خودرو بر که دارای سیستم هیدرولیک جهت جا به جایی کفی می باشند، علاوه بر سهولت در عملیات جا به جایی، امکان بروز حوداث را بسیار کاهش می دهد. از مزایای دیگر استفاده از خودرو بر، ایمنی بالای دستگاه به دلیل وجود گاردها در دور تا درو دستگاه می باشد که مانع از سقوط ماشین روی کفی خواهد شد. کابردهای کفی خودرو بر به صورت زیر است:


• جا به جایی خودروهای صفر که هنوز پلاک نخورده
• حمل اتومبیل های سالم جهت تحویل در درب منزل
• جا به جایی خودرو های خراب، از کار افتاده و فرسوده
• حمل و نقل اتومبیل های قدیمی و کلاسیک
• حمل خودرو های تصادفی